Szukaj na stronie:
herb PWSZ

Witamy     Tel.:+48 67 250 01 87   Obserwuj nas

  • Polski
Image Alt

Kursy dokształcające

ACTIVE SKILLS”

KONWERSACJE, PISANIE I GRAMATYKA

NIEINTENSYWNY KURS PRAKTYCZNEJ NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA CERTYFIKAT TELC POZIOM B2

 

Kurs dokształcający z języka angielskiego BEZPŁATNY DLA STUDENTÓW PWSZ w WAŁCZU (studia też są u nas bezpłatne bez względu na wiek, kolor skóry i lata doświadczeń – matura jednak wymagana) I NIEDROGI DLA INNYCH OSÓB REKRUTACJA OTWARTA! Wystarczy pobrać arkusz podania i przesłać e-mailem na adres: marek.siek@pwsz.eu REKRUTACJA BĘDZIE ZAKOŃCZONA W DNIU 12 PAŹDZIERNIKA 2018 r. (W PIĄTEK) Kurs odbywa się w soboty w godzinach 10:00 do 12:30: w PWSZ w Wałczu, kampus przy ul. Wojska Polskiego 99, budynek 4, sala nr 2. Długość kursu 80 godzin, z których 40 to konwersacje, a pozostałe 40 to pisanie i gramatyka związku z zapotrzebowaniem kurs jest organizowany na poziomie kształcenia językowegoB2 średnio-zaawansowana znajomość języka, pozwalająca swobodną komunikację w języku obcym (dobrze jeśli kandydaci prezentują co najmniej poziom B1 na starcie – ale rozumiemy, że skoro się zdecydują, to czują się wystarczająco mocno); Dla chętnych, organizowane będą sesje egzaminów na Certyfikaty Językowe TELC (wg. zapotrzebowania indywidualnego i indywidualnych płatności). PŁATNOŚCI Wszystkich kandydatów obowiązuje opłata rekrutacyjna 80 zł. KURS DLA STUDENTÓW PWSZ W WAŁCZU JEST BEZPŁATNY DLA OSÓB SPOZA UCZELNI – ODPŁATNIE Przy wpłacie jednorazowej kwota wyniesie 600 zł (w przeliczeniu – 7,50 zł za godzinę)

Jak zapisać się na kurs?

  • pobierz plik ‚kwestionariusz zapisu’ ze strony KLIKNIJ TUTAJ,
  • wypełnij go dokładnie,
  • dokonaj wpłaty na konto: Bank PKO BP SA 43 1020 4867 0000 1202 0090 5935 tytułem: PNJA2018-nazwisko-imię” (np: PNJA2018-KOWALSKI-JAN
  • prześlij kwestionariusz wraz z skanem dowodu wpłaty na e-mail: marek.siek@pwsz.eu (e-dokument), lub przynieś osobiście te dokumenty do Dzieknatu (ulica Wojska Polskiego 99 78-600 Wałcz , budynek 4, pok.103)
  • staw się w wyznaczonym terminie i przynieś oryginalne poświadczenie wpłaty.

W razie pytań – kontaktuj się z kierownikiem kursu: marek.siek@pwsz.eu

KLIKNIJ TUTAJ ABY SPRAWDZIĆ SWÓJ POZIOM JĘZYKOWY

Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.