„Skok po innowacyjność: biznes + nauka” w Wałczu

Zarejestruj się na to wydarzenie !

Poszukujecie Państwo najnowszych informacji nt. pozyskania funduszy na projekty innowacyjne?

Chcecie nawiązać współpracę z uczelniami?

Planujecie rozwój lub wdrożenie nowych technologii?

Serdecznie zapraszamy na 5. Spotkanie - konferencję  z cyklu ?Skok po innowacyjność: biznes + nauka?, które odbędzie się w Wałczu, w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej  Wałczu, ul. Wojska Polskiego 99.

Będzie to niepowtarzalna okazja dla przedsiębiorców z Wałcza i okolic do uzyskania wiedzy nt. różnorodnych źródeł finansowania rozwoju działalności, przedstawionych przez ekspertów z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego oraz Regionalnego Punktu Kontaktowego ds. Programów Ramowych UE  oraz spotkania się w Wałczu z naukowcami z różnych uczelni z województwa zachodniopomorskiego podczas serii 20 minutowych sesji indywidualnych spotkań.

Po rejestracji na stronie https://www.b2match.eu/walcz2017/sign_up każda firma  zainteresowana wzięciem udziału, zamieszcza swój profil oraz określa w jakich dziedzinach poszukuje współpracy z uczelniami. Na podstawie tych informacji będą dobierani uczestnicy spotkań. Każda firma otrzymuje swój indywidualny harmonogram spotkań z naukowcami.

Przykład (z poprzednich spotkań)

Firma z branży piekarniczej zarezerwowała spotkania z Pomorskim Uniwersytetem Medycznym w zakresie dodatków do pieczywa, Uniwersytetem Szczecińskim w zakresie rozwoju biznesu i Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym dot. linii produkcyjnej.

Tego typu networking zapewnia firmom, klastrom, naukowcom i stowarzyszeniom nawiązanie kontaktów, dzięki którym m.in. możliwe jest aplikowanie o dofinansowanie w ramach programów regionalnych, krajowych i międzynarodowych, które w perspektywie finansowania do roku 2020, premiują współpracę nauki z biznesem.

Udział w spotkaniu (zarówno w części konferencyjnej jak i spotkaniach biznesowych) jest bezpłatny.

Organizatorzy konferencji ? Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Urząd Miasta w Wałczu oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu.

Więcej informacji: https://www.b2match.eu/walcz2017