Aktualności

Wielka Gala Boksu w PWSZ w Wałczu

Dnia 10 listopada na sali gimnastycznej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałczu odbyła się, trzecia już edycja, PZZ Fight Night.

Z ramienia uczelni uroczystego otwarcia, tej niewątpliwie wielkiej imprezy sportowej, dokonał prorektor Marek Olesiak. To co się działo później było z pewnością wielką ucztą dla licznie zgromadzonych kibiców sportów walki. Widzowie podziwiali nie tylko strategicznie rozgrywane pojedynki „szermierki na pieści”, ale także byli świadkami spektakularnych nokautów. W przerwach między walkami ring przejmował Darek Zeto, wykonując zarówno klasyczne hity polskiego rocka, jak własne kompozycje. Impreza obfitowała w liczne konkursy i licytacje. Z punktu widzenia naszej uczelni ważną sprawą było przekazanie PWSZ w Wałczu autografu z dedykacją legendy polskiego boksu – Andrzeja Gołoty.

Reasumując – prawie trzysta zgromadzonych na PZZ Fight Night 3 osób, było zachwyconych wydarzeniem i w szampańskich nastrojach udało się do swoich domów. W związku z owocami dobrej współpracy pomiędzy PWSZ w Wałczu, a organizatorami, planowane jest zorganizowanie na naszej uczelni Akademickich Mistrzostw Polski, co z pewnością będzie dla nas zarówno piękną przygodą, ale także i zaszczytem.

fotografia Lena Żerkowska Fotografia

Więcej zdjęć: https://photos.app.goo.gl/iczEDOf3Gx97ndxI3

  • DSC_1102
  • DSC_1235
  • DSC_1348
  • DSC_1429
  • DSC_1541