Szukaj na stronie:
herb PWSZ

Witamy     Tel.:+48 67 250 01 87   Obserwuj nas

  • Polski
Image Alt

pwsz.eu

  /  Aktualnosci   /  Komunikat Rektora w sprawie kształcenia on-line

Komunikat Rektora w sprawie kształcenia on-line

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,

Przerwa w zajęciach to czas, w którym musimy zrobić wszystko, aby nie dochodziło do kolejnych zarażeń koronawirusem. Dlatego, stosując się do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia, mając na uwadze bezpośrednie zagrożenie związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo studentów, całej społeczności akademickiej oraz Waszych najbliższych, podjęliśmy decyzję o zawieszeniu wszystkich zajęć dydaktycznych do odwołania.

W okresie zawieszenia zajęć pracować będą działy administracyjne uczelni. Aby ograniczyć ryzyko epidemiczne prosimy o załatwianie bieżących spraw za pośrednictwem komunikacji telefonicznej i mailowej – dane kontaktowe dostępne są na stronie uczelni w zakładce Kontakt.

PWSZ w Wałczu cały czas funkcjonuje i stara się zapewnić Studentom możliwość ciągłości kształcenia, poprzez kształcenie on-line, czyli kontynuację nauki z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość przy pomocy aplikacji Microsoft Teams.

Zapraszamy zatem wszystkich wykładowców i studentów do kontaktu z administratorem w celu założenia konta (zresetowania hasła) w usłudze Office 365 i dostęp do Microsoft Teams:

Administratorzy
ggrycz@gmail.com
pawel.kominek@pwsz.eu

Pomoc z Microsoft Teams:
Administrator dla kierunku IWBiA
tomasz.muzolf@gmail.com

O dalszych decyzjach – uzależnionych od dynamicznie zmieniającej się sytuacji i regulacjach wdrażanych przez właściwe służby – będziemy Państwa informowali na bieżąco, dlatego prosimy sprawdzać komunikaty na stronie Uczelni.

Pragnę przypomnieć o przestrzeganiu zaleceń, o nakazie pozostawania w domu, pracy zdalnej, noszeniu rękawiczek i maseczek ochronnych. Niezmiernie ważna jest w tym okresie wzajemna życzliwość oraz nadzieja, na szybki koniec epidemii i powrót nas wszystkich do codziennych aktywności.

W tym szczególnym czasie mimo wielu przeciwności, życzę Wam i Waszym najbliższym Spokojnych Świąt i wiary w lepszą przyszłość, z nadzieją na szybkie spotkanie w murach naszej Uczelni.

Do zobaczenia!
Dr Dariusz Skalski
Rektor

Post a Comment