Szukaj na stronie:
herb PWSZ

Witamy     Tel.:+48 67 250 01 87   Obserwuj nas

  • Polski
Image Alt

pwsz.eu

  /  Aktualnosci   /  Dr Dariusz Skalski ponownie Rektorem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałczu

Dr Dariusz Skalski ponownie Rektorem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałczu

W dniu 07.04.2020 r. Kolegium Elektorów dokonało jednogłośnie wyboru Rektora na kadencję 2020-2024 – Pana Doktora Dariusza Skalskiego.

Dr Dariusz Skalski jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, gdzie uzyskał tytuł oficera dyplomowanego, Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości – studiów magisterskich na kierunku administracja, a także Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie w 2006 r. obronił rozprawę doktorską pt. „Polityka przeciwdziałania przestępczości internetowej w Polsce”.

Rektor dr Dariusz Skalski związany jest z Państwową Wyższa Szkołą Zawodową w Wałczu od 2011 r. Początkowo, jako wykładowca przedmiotów związanych z cyberprzestępczością, bezpieczeństwem systemów teleinformatycznych, a także ochroną informacji niejawnych i danych osobowych, a w latach 2013-2015 jako Prorektor ds. Współpracy. Pełnił również funkcję Przewodniczącego Kierunkowej Rady Programowej na kierunku Informatyka w Biznesie i Administracji, opiekuna studentów pierwszego roku oraz zasiadał w Senacie Uczelni. Funkcję Rektora PWSZ w Wałczu pełni nieprzerwanie od 2017 r.

Post a Comment