Szukaj na stronie:
herb PWSZ

Witamy     Tel.:+48 67 250 01 87    OBSERWUJ NAS

  • Polski
Image Alt

Aktualności

Płatny staż w firmie Kaufland dla absolwentów i studentów studiów magisterskich - Menedżer sprzedaży


  Przydatne linki:


Nie przegap !

W 2022 roku rusza nowa edycja programu Kariera realizowany przy współudziale Polskiej Rady Biznesu.  

Przeznaczony jest on dla studentów i absolwentów uczelni wyższych, którzy w dniu startu Programu nie mają ukończonego 30 roku życia. Na zwycięzców w każdej edycji czekają staże w czołowych firmach. Programy staży są opracowane tak, aby każdy stażysta zdobył konkretne umiejętności w interesującej go dziedzinie, mógł skonfrontować wiedzę zdobytą na studiach z praktycznymi zadaniami w pracy lub zweryfikować, czy kierunek w którym się rozwija to właściwa droga. Każdy staż ma swojego opiekuna – mentora, na którego wsparcie i wiedzę stażysta zawsze może liczyć. W ramach każdego stażu uczestnika czeka również kilka godzin przepracowanych wspólnie z szefem firmy, co jest niezwykłym przeżyciem i szansą na rozwój. Wiele osób po odbytym stażu otrzymuje ofertę pracy.

Laureaci zyskują praktyczne umiejętności, doświadczenie i bezcenne kontakty – z innymi Laureatami oraz szefami największych firm zrzeszonych Polskiej Radzie Biznesu. Co więcej, mają szansę na zatrudnienie w firmach najlepszych polskich przedsiębiorców oraz uczestniczą w elitarnych spotkaniach organizowanych przez Polską Radę Biznesu.

Zasady konkursu

Konkurs rozpoczyna się na przełomie lutego-marca. Udostępniania jest wtedy lista stowarzyszonych firm do których można aplikować (lista ta jest uzupełniania w trakcie trwania). Uczestnicy wybierają określone zadania, które należy wykonać, gdyż stanowią one integralną część aplikacji uczestników. To na ich podstawie są wybierani zwycięzcy.

       Więcej szczegółów na stronie Programu Kariera:


Przedszkole Terapeutyczne w Pile Poszukuje pracownika : wykształcenie-pedagogika przedszkolna, minimum licencjat. Gwarantujemy rozwój zawodowy, wsparcie specjalistów.