Szukaj na stronie:
herb PWSZ

Witamy     Tel.:+48 67 250 01 87   Obserwuj nas

  • Polski
Image Alt

Aktualności

Uwaga! Nowe ogłoszenie!

Staż i praca w MaxROY.Agency
Jesteśmy częścią Sprawnego Marketingu, jedną z najbardziej rozpoznawalnych i prężnie rozwijających się agencją marketingu internetowego. Nasi klienci dostają od nas pełne wsparcie w tym zakresie. W naszej strukturze mamy działy: Google Ads, Content, SEO, Social, Analytics, UX. Jeżeli chciałbyś wesprzeć jeden z nich – zapraszamy!
Więcej o nas: agencja marketingowa MaxROY.agency
Staże
Nie musisz umieć wszystkiego. Dla nas ważne, byś był zaangażowany i chciał/-a się uczyć. Fajnie, jeżeli wiesz już coś o e-marketingu, miałeś do czynienia z tekstem pisanym do internetu lub piszesz posty na socialach, które powalają – koniecznie aplikuj!
Więcej informacji o ogłoszeniu: Staże w MaxROY.agency
Praca – zobacz, kogo jeszcze szukamy do naszego zespołu – Praca w MaxROY.agency
Obserwuj naszą stronę i social media, aby być na bieżąco. Zapraszamy do kontaktu.
https://www.facebook.com/MaxROY.agency/


Zachodniopomorski Akcelerator Startu Zawodowego

Dołącz do projektu Akcelerator Startu Zawodowego, z którego w całym kraju skorzystało już ponad 800 osób! Zdobądź kwalifikacje zawodowe pożądane przez pracodawców przy 100% dofinansowaniu z UE! Projekt jest skierowany do osób w wieku 18 – 29 lat, zamieszkałych w woj. zachodniopomorskim ( Szczecin i powiat Wałecki) chcących wrócić na rynek pracy bądź zdobyć najbardziej pożądane kwalifikacje zawodowe według barometr zawodów 2019.

W ramach projektu gwarantujemy:

2 – godzinne spotkanie z Doradcą Zawodowym, podczas którego nastąpi identyfikacja predyspozycji zawodowych, talentów, przewag konkurencyjnych oraz możliwości w zakresie doskonalenia zawodowego.
Stworzony podczas spotkania Indywidualny Plan Działania pozwoli na konkretne i aktywne działanie w projekcie. Dodatkowo podczas spotkania Uczestnik opracuje / udoskonali swoje CV, które przybliży go do wymarzonego pracodawcy.
Szkolenia mające na celu podwyższanie lub dostosowywanie kompetencji i kwalifikacji niezbędnych na rynku pracy w kontekście zidentyfikowanych potrzeb.
1 – godzinne spotkanie z Doradcą Zawodowym służące podsumowaniu działań w ramach projektu i pracy nad aspektami rynku pracy
Wsparcie Pośrednika Pracy w zdobywaniu rynku pracy, mające na celu pokazanie drogi dotarcia do wymarzonych pracodawców oraz ofert pracy nie tylko na rynku jawnym, ale również i ukrytym.
Dodatkowo: stypendium szkoleniowe, zwrot kosztów dojazdu, lunch oraz przerwy kawowe podczas zajęć.

Jeśli:
– masz 18 – 29 lat
– jesteś osobą bierną zawodowo/ bezrobotną*
– mieszkasz na terenie powiatu Wałeckiego
– nie uczysz się w trybie dziennym/ stacjonarnym
– w ciągu ostatnich 4 tygodni nie korzystałeś ze środków publicznych (szkolenia/ staże/ dofinansowania)
– chcesz odmienić swoją zawodową przyszłość/ zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe
To ten projekt jest właśnie dla Ciebie!

Więcej o projekcie:
https://zachodniopomorskie.startzawodowy.eu

Masz pytania, wątpliwości pisz dzwoń:
kom: 536 160 200
e-mail: zachodniopomorski@certes.plPraca w PWSZ w Wałczu


Archiwum ofert dla Absolwentów i Studentów

Przedszkole Terapeutyczne w Pile Poszukuje pracownika : wykształcenie-pedagogika przedszkolna, minimum licencjat. Gwarantujemy rozwój zawodowy, wsparcie specjalistów.