Szukaj na stronie:
herb PWSZ

Witamy     Tel.:+48 67 250 01 87   Obserwuj nas

  • Polski
Image Alt

Aktualności

UWAGA!

Firma Power-Tech poszukuje pracowników na stanowiska:

  • Specjalista ERP: Obecnie wdrożony system to IFS, poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za kontakt z opiekunem wdrożenia oraz za bieżące sprawy dotyczące działania i rozwoju wdrożonego systemu ERP
  • Programista: Poszukujemy osoby, która zna podstawy programowania w jakimkolwiek języku oraz jest zainteresowania rozwijaniem oprogramowania przeznaczonego dla wycinarek laserowych. Nie ograniczamy się do konkretnych technologii, ponieważ najważniejszą dla nas cechą pracownika jest chęć rozwoju i poszerzania umiejętności. Pracujemy w technologiach SQL, C++, C#, .NET Core, Azure. Z chęcią wdrażamy osoby bez umiejętności w tych konkretnych technologiach.

Kontakt:

Adam Fierek,  tel.  570 763 444, e-mail: adam.fierek@powertech.com.pl

Zapraszamy do zapoznania się z międzynarodowy portal pracy velvetjobs.com , na którym publikowane są ogłoszenia pracodawców z całego świata i dostępne narzędzia do tworzenia dokumentu CV (np. gotowe szablony CV w języku angielskim dla ponad 17 000 zawodów i stanowisk!).

Poniżej, artykuły na temat poszukiwania pracy, będące ciekawą i użyteczną bazą wiedzy dla studentów:

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu zaprasza studentów i absolwentów (do 30. roku życia) do wzięcia udziału w Programie Kariera organizowanym przez Polską Radę Biznesu. Jest to największy niezależny program płatnych staży w Polsce.

W tym roku ponad 20 firm z całej Polski oferuje blisko 80 staży w kilkunastu różnych branżach. Dostępne obszary, w których można odbyć staż to: prawo, finanse, ubezpieczenia, reklama, media i komunikacja, IT i programowanie, user experience, praca z danymi, badania i rozwój, logistyka, kadry i HR oraz wiele innych.

Wszystkie staże są płatne min. 3500 zł / miesiąc.W tym roku zgłoszenia są rozpatrywane na bieżąco – od pierwszego dnia trwania okresu aplikacji. Zachęcamy zatem do szybkiego wysłania CV.

Dokładne daty odbycia stażu ustala kandydat z potencjalnym pracodawcą.

Więcej szczegółów na stronie Programu Kariera: https://www.programkariera.pl

Uwaga!!! Możliwość podjęcia  pracy w firmie FZK INTER NOVUM

Stanowisko: Analityk Danych / Specjalista ds. Analiz Miejsce pracy: Piła Twoje zadania:

  • Projektowanie integracji pomiędzy systemami IT,
  • Przygotowywanie raportów cyklicznych / zestawień oraz raportów ad-hoc wspomagających decyzje Działu Sprzedaży/Zakupów,
  • Sporządzanie raportów i zestawień dla pozostałych Działów,
  • Automatyzacja procesów raportowania,
  • Prowadzenie prac nad ciągłym rozwojem narzędzi analitycznych oraz widoków prezentowanych danych,
  • Rozwój hurtowni danych z wykorzystaniem najlepszych praktyk,
  • Zarządzanie jakością danych.
  • Obsługa zintegrowanej platformy dropshippingowej.
  • Budowa i obsługa strony internetowej Hurtowni.

Od Ciebie oczekujemy:

  • Minimum rok doświadczenia zawodowego zdobytego na stanowisku związanym z analizą danych, raportowaniem (jesteśmy również zainteresowani osobami w trakcie studiów na kierunku: Informatyka),
  • Umiejętność tworzenia statystyk i analiz,
  • Znajomość zagadnień Hurtowni Danych,
  • MS Excel nie ma przed Tobą tajemnic, a tabele przestawne, makra czy funkcje zagnieżdżone to dla Ciebie drobnostka,
  • Mile widziana znajomość VBA lub innego pokrewnego języka programowania,
  • Mile widziana znajomość BaseLinker, LoMag oraz zagadnień magazynowych,
  • Bardzo mocno rozwinięte zdolności analityczne.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzie do pracy,
  • Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Rozwój osobisty,
  • Dobrą atmosferę w pracy, wsparcie współpracowników,

Aplikację proszę wysłać na adres: jacektrocki.fzk@gmail.com, tel. 534-642-203 Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FZK INTER NOVUM JAN TROCKI z siedzibą w Tucznie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Uwaga!!! Nowe oferty pracy w Żywiec Zdrój S.A. w Mirosławcu!

Uwaga!!! Możliwość podjęcia pracy w Holiday Park & Resort.

  Poszukujemy pracowników do pracy w okresie wakacyjnym, ale także osób, które będą chciały podjąć z nami współpracę na dłużej. Podjęcie pracy w Holiday Park & Resort może być równoznaczne z podjęciem praktyk studenckich. Zapewniamy zakwaterowanie. Holiday Park & Resort to unikatowa na polskim wybrzeżu sieć sześciu resortów wypoczynkowych, położonych kilka kroków od morza. U nas komfort i relaks łączą się w jedność! W zaledwie kilka lat osiągnęliśmy pozycję lidera w branży hotelarskiej. Każdego wakacyjnego dnia w naszych resortach odpoczywa prawie 9 tysięcy Gości. Odnoszone sukcesy napędzają nas do przodu – w planach mamy budowę kolejnych resortów! (Luksusowe, ekskluzywne domki drewniane i letniskowe nad morzem -Pobierowo, Ustronie Morskie, Niechorze – Holiday Park)

Uwaga! Nowe ogłoszenie!

Staż i praca w MaxROY.Agency
Jesteśmy częścią Sprawnego Marketingu, jedną z najbardziej rozpoznawalnych i prężnie rozwijających się agencją marketingu internetowego. Nasi klienci dostają od nas pełne wsparcie w tym zakresie. W naszej strukturze mamy działy: Google Ads, Content, SEO, Social, Analytics, UX. Jeżeli chciałbyś wesprzeć jeden z nich – zapraszamy!
Więcej o nas: agencja marketingowa MaxROY.agency
Staże
Nie musisz umieć wszystkiego. Dla nas ważne, byś był zaangażowany i chciał/-a się uczyć. Fajnie, jeżeli wiesz już coś o e-marketingu, miałeś do czynienia z tekstem pisanym do internetu lub piszesz posty na socialach, które powalają – koniecznie aplikuj!
Więcej informacji o ogłoszeniu: Staże w MaxROY.agency
Praca – zobacz, kogo jeszcze szukamy do naszego zespołu – Praca w MaxROY.agency
Obserwuj naszą stronę i social media, aby być na bieżąco. Zapraszamy do kontaktu.

Zachodniopomorski Akcelerator Startu Zawodowego

Dołącz do projektu Akcelerator Startu Zawodowego, z którego w całym kraju skorzystało już ponad 800 osób! Zdobądź kwalifikacje zawodowe pożądane przez pracodawców przy 100% dofinansowaniu z UE! Projekt jest skierowany do osób w wieku 18 – 29 lat, zamieszkałych w woj. zachodniopomorskim ( Szczecin i powiat Wałecki) chcących wrócić na rynek pracy bądź zdobyć najbardziej pożądane kwalifikacje zawodowe według barometr zawodów 2019. W ramach projektu gwarantujemy: 2 – godzinne spotkanie z Doradcą Zawodowym, podczas którego nastąpi identyfikacja predyspozycji zawodowych, talentów, przewag konkurencyjnych oraz możliwości w zakresie doskonalenia zawodowego. Stworzony podczas spotkania Indywidualny Plan Działania pozwoli na konkretne i aktywne działanie w projekcie. Dodatkowo podczas spotkania Uczestnik opracuje / udoskonali swoje CV, które przybliży go do wymarzonego pracodawcy. Szkolenia mające na celu podwyższanie lub dostosowywanie kompetencji i kwalifikacji niezbędnych na rynku pracy w kontekście zidentyfikowanych potrzeb. 1 – godzinne spotkanie z Doradcą Zawodowym służące podsumowaniu działań w ramach projektu i pracy nad aspektami rynku pracy Wsparcie Pośrednika Pracy w zdobywaniu rynku pracy, mające na celu pokazanie drogi dotarcia do wymarzonych pracodawców oraz ofert pracy nie tylko na rynku jawnym, ale również i ukrytym. Dodatkowo: stypendium szkoleniowe, zwrot kosztów dojazdu, lunch oraz przerwy kawowe podczas zajęć. Jeśli: – masz 18 – 29 lat – jesteś osobą bierną zawodowo/ bezrobotną* – mieszkasz na terenie powiatu Wałeckiego – nie uczysz się w trybie dziennym/ stacjonarnym – w ciągu ostatnich 4 tygodni nie korzystałeś ze środków publicznych (szkolenia/ staże/ dofinansowania) – chcesz odmienić swoją zawodową przyszłość/ zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe To ten projekt jest właśnie dla Ciebie! Więcej o projekcie: https://zachodniopomorskie.startzawodowy.eu Masz pytania, wątpliwości pisz dzwoń: kom: 536 160 200 e-mail: zachodniopomorski@certes.pl

Praca w PWSZ w Wałczu

Archiwum ofert dla Absolwentów i Studentów

Przedszkole Terapeutyczne w Pile Poszukuje pracownika : wykształcenie-pedagogika przedszkolna, minimum licencjat. Gwarantujemy rozwój zawodowy, wsparcie specjalistów.