Aktualności

Matura Retake


Szanowni Państwo Maturzyści,

English Matura Retake
kurs języka angielskiego do poprawki z matury

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 
PROGRAM KSZTAŁCENIA KURSU 
regulamin kursów dokształcających

ZAPISY DO 3 sierpnia 2017 r.

_________________________

Kurs odbywa się w soboty w PWSZ w Wałczu, kampus przy ul. Wojska Polskiego 99, budynek 4, sala nr 2.

Planowane godziny zajęć to 9:00 - 12:15

Wychodząc naprzeciw potrzebie tegorocznych maturzystów, nasza uczelnia wraz ze Starostwem Powiatowym w Wałczu organizuje niniejszy kurs. Pomijając opłatę rekrutacyjną, która wynosi 120 zł, kurs jest bezpłatny. Co więcej, ponieważ jesteśmy przekonani, że wszyscy absolwenci kursu zdadzą, opłata rekrutacyjna jest równocześnie wpisowym na studia w Wałczu. Oznacza to, że gdy Państwo zdecydują się studiować u nas w Wałczu, to nie będziecie płacić drugi raz. UWAGA: Uczniowie szkół objętych patronatem PWSZ w Wałczu (np: RCKU w Wałczu), wnoszą opłatę rekrutacyjną w wysokości 60zł. Podstawą uznania zniżki patronackiej będzie przedstawiona, aktualna legitymacja uczniowska szkoły patronackiej. Kurs prowadzony będzie przez doświadczonych nauczycieli akademickich. Celem kursu jest powtórzenie, usystematyzowanie i uzupełnienie wiedzy zdobytej w szkole. Na 40 godzin lekcyjne zajęć składać się będą ćwiczenia poświęcone na powtórzenie i usystematyzowanie materiału z języka angielskiego w zakresie podstawy programowej obowiązującej dla poziomu podstawowego oraz kształtowanie sprawności w zakresie umiejętności rozwiązywania zadań testów maturalnych, pisemnych i ustnych. Ponadto po przerobieniu poszczególnych partii materiału będą zadawane prace domowe. W ramach zajęć Uczestnicy otrzymują bezpłatne materiały pomocnicze do pracy na zajęciach oraz arkusze maturalne z lat ubiegłych. 

Jak zapisać się na kurs?

W razie pytań - kontaktuj się z kierownikiem kursu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ilość miejsc jest ograniczona
Decyduje kolejność zgłoszeń
Uczelnia zastrzega sobie prawo do nieuruchomienia kursu jeśli liczebność grupy będzie zbyt mała 
Dodatkowe informacje
Dział rekrutacji
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu
ulica Wojska Polskiego 99
78-600 Wałcz
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefony: 

67 259 09 77 / 67 259 09 78